Robienie pizzy to jest pasja.

 

 

 

 

 

 

Witamy wszystkich smakoszy pizzy!

 

Jesteśmy  pizzerią w Jejkowicach koło Rybnika, .Od pażdziernika 2016 roku pizza z naszego pieca cieszy podniebienia mieszkańców Jejkowic i okolicy.Nasz sekret i znak rozpoznawczy to ciasto. Wiele osób przepada również za sosem naszej własnej receptury.Do wypieku pizzy używamy tylko najświeższych składników. Wkładamy wiele pasji i serca w to co robimy, dlatego też nasza pizza smakuje wybornie!

Zapraszamy więc na pizzę na Główną 24!

 

Jak miło nam Cię widzieć!

 

Zapraszamy do naszej Pizzerii

w godzinach otwarcia - czekamy na Ciebie! Możesz wygodnie płacić gotówką lub za pomocą karty VISA, karty debetowej, płatności zbliżeniowej, American Express i karty MasterCard.Uwaga  nasze portale płatnicze nie akceptują kart tzw."żywnościowych górniczych" Dla tych wszystkich, którzy się spieszą, chętnie zapakujemy nasze potrawy na wynos. Możesz nas odwiedzić codziennie od 16:00 do 21:00. (w okresie zimowym )

 

Pizza na wynos

 

Pizza zdecydowanie najlepiej smakuje prosto z pieca gdy jest świeża i gorąca.Jednak jeśli chcielibyście zjeść naszą pizzę w zaciszu domowym, istnieje możliwość zamówienia telefonicznego (tel: 577 816 183) na wynos i osobistego odbioru.

O NAS

    Zamówienia

tel: 577 816 183

Godziny otwarcia

    codziennie          16:00-21:00

 

PIZZERIA RED PUB

ul. GŁÓWNA 24

44-290 JEJKOWICE

Najlepsza pizza w mieście i okolicy !